A kabinok közt hatalmas árkülönbség van emelet szerint- az alsók (általában nem nyitható ablakkal) az olcsóbb kategóriába tartoznak. Viszont a felső szinten is van pár tényező, ami
mit szeretnénk látni(folyók alapján, vagy városok alapján)
várososnézés, vagy természetjárás a cél?
milyen színvonalat szeretnénk /milyen áron
évszak (szerintem tavasz és kora-ősz a legjobb utazni)